RT2512BKE0731R6L
MFR.Part #
RT2512BKE0731R6L
JLCPCB Part #
C4064437
Description
-55℃~+125℃ 31.6Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS