FMF200FRE73-24K
MFR.Part #
FMF200FRE73-24K
JLCPCB Part #
C1761693
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS