MFR-50FRE52-18K7
MFR.Part #
MFR-50FRE52-18K7
JLCPCB Part #
C1750611
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS