MFR200FBE73-4K64
MFR.Part #
MFR200FBE73-4K64
JLCPCB Part #
C1389713
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS