FMF200FRE73-120K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMF200FRE73-120K
JLCPCB Part #
C3523206
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS