RT2512BKE0752R3L
MFR.Part #
RT2512BKE0752R3L
JLCPCB Part #
C4069651
Description
-55℃~+125℃ 52.3Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS