FMF1WSFRF52-5K6
MFR.Part #
FMF1WSFRF52-5K6
JLCPCB Part #
C1753925
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS