MFR-50FRE52-25K5
MFR.Part #
MFR-50FRE52-25K5
JLCPCB Part #
C1752292
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS