FMF100FTF52-91K
MFR.Part #
FMF100FTF52-91K
JLCPCB Part #
C3354236
Description
-55℃~+155℃ 1W 91kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS