FCR-50JT-52-510K
MFR.Part #
FCR-50JT-52-510K
JLCPCB Part #
C1373355
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 500mW 510kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS