RT1206WRB071K74L
MFR.Part #
RT1206WRB071K74L
JLCPCB Part #
C3949877
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS