AA0805FR-0715K8L
MFR.Part #
AA0805FR-0715K8L
JLCPCB Part #
C2098778
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS