FMF100FTF52-2K4
MFR.Part #
FMF100FTF52-2K4
JLCPCB Part #
C1384446
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS