RT0805FRD0749K9L
MFR.Part #
RT0805FRD0749K9L
JLCPCB Part #
C869097
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS