AC0805FR-7W11K5L
MFR.Part #
AC0805FR-7W11K5L
JLCPCB Part #
C20142737
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS