FMF100FTF52-12R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMF100FTF52-12R
JLCPCB Part #
C1383799
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS