AA0805FR-07750RL
MFR.Part #
AA0805FR-07750RL
JLCPCB Part #
C4158215
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS