RC1218DK-0726K7L
MFR.Part #
RC1218DK-0726K7L
JLCPCB Part #
C4219797
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS