FM0204JT-52-120R
MFR.Part #
FM0204JT-52-120R
JLCPCB Part #
C1390405
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 400mW Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS