RC0603FR-101K5L
MFR.Part #
RC0603FR-101K5L
JLCPCB Part #
C4157715
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS