FKN3SSJR-73-8R2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN3SSJR-73-8R2
JLCPCB Part #
C1774584
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+155℃ 3W 8.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS