RC0805FR-1046K4L
MFR.Part #
RC0805FR-1046K4L
JLCPCB Part #
C6263982
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS