SR0805FR-7W2K4L
MFR.Part #
SR0805FR-7W2K4L
JLCPCB Part #
C6302083
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS