FKN300JR-73-6R2
MFR.Part #
FKN300JR-73-6R2
JLCPCB Part #
C3391154
Description
-40℃~+155℃ 3W 6.2Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS