FKN200JR-73-6R2
MFR.Part #
FKN200JR-73-6R2
JLCPCB Part #
C3453719
Description
-40℃~+155℃ 2W 6.2Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS