TC164-JR-136K8L
MFR.Part #
TC164-JR-136K8L
JLCPCB Part #
C5981338
Package
1206
Description
4 6.8kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS