RC1210FR-0712R7L
MFR.Part #
RC1210FR-0712R7L
JLCPCB Part #
C874702
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS