MFR50SDBE52-562K
MFR.Part #
MFR50SDBE52-562K
JLCPCB Part #
C3396683
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS