FKN2WSFR-73-82R
MFR.Part #
FKN2WSFR-73-82R
JLCPCB Part #
C1768331
Description
-40℃~+155℃ 2W 82Ω Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS