FKN200JR-52-30R
MFR.Part #
FKN200JR-52-30R
JLCPCB Part #
C1763430
Description
-40℃~+155℃ 2W 30Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS