FKN200JR-52-10R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN200JR-52-10R
JLCPCB Part #
C1763491
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-40℃~+155℃ 10Ω 2W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS