MFP50SBBE52-34K8
MFR.Part #
MFP50SBBE52-34K8
JLCPCB Part #
C3403080
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS