FCR2WSJR-52-75R
MFR.Part #
FCR2WSJR-52-75R
JLCPCB Part #
C1759282
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 75Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS