AA0805FR-074R75L
MFR.Part #
AA0805FR-074R75L
JLCPCB Part #
C309124
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.75Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS