FCR2WSJR-52-68R
MFR.Part #
FCR2WSJR-52-68R
JLCPCB Part #
C1759349
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 68Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS