AC1210FR-0718KL
MFR.Part #
AC1210FR-0718KL
JLCPCB Part #
C230062
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS