FCR2WSJR-52-680K
MFR.Part #
FCR2WSJR-52-680K
JLCPCB Part #
C3432116
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 680kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS