AC0805FR-1018RL
MFR.Part #
AC0805FR-1018RL
JLCPCB Part #
C20142601
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS