FCR2WSJR-52-150K
MFR.Part #
FCR2WSJR-52-150K
JLCPCB Part #
C1759509
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 150kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS