RT2512CKB0716R2L
MFR.Part #
RT2512CKB0716R2L
JLCPCB Part #
C3970798
Description
-55℃~+125℃ 16.2Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS