RC0100BR-07604KP
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0100BR-07604KP
JLCPCB Part #
C4021490
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS