CFR-50JR-52-1R0
MFR.Part #
CFR-50JR-52-1R0
JLCPCB Part #
C19625935
Description
-350ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS