HHV-50FR-52-140K
MFR.Part #
HHV-50FR-52-140K
JLCPCB Part #
C1763663
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS