RV1206FR-0742K2L
MFR.Part #
RV1206FR-0742K2L
JLCPCB Part #
C5897415
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS