CFR50SJT-52-130R
MFR.Part #
CFR50SJT-52-130R
JLCPCB Part #
C3390964
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 130Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS