KNP3WSJT-52-10R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP3WSJT-52-10R
JLCPCB Part #
C1395103
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 10Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS