CFR2WSJR-73-39R
MFR.Part #
CFR2WSJR-73-39R
JLCPCB Part #
C3528036
Description
-55℃~+155℃ 2W 39Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS