CFR2WSJR-73-30R
MFR.Part #
CFR2WSJR-73-30R
JLCPCB Part #
C1757786
Description
-55℃~+155℃ 2W 30Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS