AC1210FR-0759KL
MFR.Part #
AC1210FR-0759KL
JLCPCB Part #
C4295776
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS