RC0201FR-07137RP
MFR.Part #
RC0201FR-07137RP
JLCPCB Part #
C6751386
Description
-55℃~+125℃ 137Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS